Kurumsal

Sektörel olarak 15 yıldır. Hamam Sektöründe hizmet veren Cesmer Mermer Firmamız, bünyesinde bulunduruduğu kaliteli uzman ekipler tarafından uyguladığımız zengin bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Aralarında Kempinski ve Robinson gibi dünya markası olmuş ve Çırağan Sarayı gibi Türk kültürünün bir fenomeni haline gelmiş önde gelen birçok tesisin bünyesindeki Türk Hamam Komplekslerinin ve uygulmasını yapan Cesmer Mermer firması, bunların yanısıra sektörel tecrübesini Hamam kurulumu ve danışmanlığı gibi hizmetlere de kanalize ederek anahtar teslim çözümler de üretmektedir.  Güven unsurunun en önemli kriter olduğu bu sektörde,   Hamam kalitesi ve sektörel tecrübe olarak Cesmer Mermer, aynı başarıya uluslararası arenada da ulaşmayı misyon edinmiş Bireysel bir firmadır.

Cesmer Mermer’in başarısında rol oynayan kilit faktör eğitim anlayışıdır. Cesmer Mermer, çalışanlarının uzmanlık alanlarını her geçen gün genişletip artırarak kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini eksiksiz olarak yerine getirmelerini mümkün kılmaktadır.